30.01.2023

Нове витримане в бочках саке Fukuju Next' виходить цього року

Новий випуск, який переслідує як економічні, так і екологічні цінності, буде витриманий у нових дубових бочках, що є рідкістю для саке та додає виразно гладкого смакового профілю продукту.

Пивоварня Fukuju, яка займається екологічним виробництвом саке, позиціонує цей продукт як прорив у конвенціях індустрії саке, тому продукт отримав назву Fukuju Next.

В Японії, зокрема в Наді, районі, де розташована пивоварня Fukuju, саке історично ферментували та транспортували в кедрових чанах, завдяки чому кедровий аромат є основною характеристикою саке Nada. Однак зі зростанням популярності саке Гінджо, яке має фруктовий аромат, ринок саке з ароматом кедра скоротився. Тому рішення про перехід на дуб є ідеальним для бізнесу.

Використовуючи методи витримки в дубовій бочці, майже нечувані в індустрії саке, Fukuju створив продукт, який виражає цінність витримки в новій області смаку, зберігаючи при цьому приємний смак саке.

Проект створення Fukuju Next розроблявся понад рік, поки Тодзі (головний пивовар) шукав ідеальну дубову деревину з ідеальним рівнем тостів.

Пивоварня Fukuju показала, що було протестовано дев’ять типів деревини, у тому числі два різних види дуба – американський дуб Quercus Alba, який надає ванільний аромат, і французький дуб Quercus Petraea, який додає складності та елегантності. Період витримки контролювався, і зміни перевірялися щомісяця, в результаті чого було розроблено шість варіантів саке під назвою «Fukuju Next».

Серед нових саке в портфоліо – Fukuju Next Junmai Ginjo French Oak з ароматом яблучного пюре, насиченим фруктовим смаком і приємною кислинкою; Fukuju Next Junmai Ginjo American Oak, що володіє цитрусовими та вершковими нотками в ароматі, м'якою оксамитовою текстурою; Fukuju Next Junmai French Oak, з димним ароматом і твердою кислинкою, елегантний з відтінками меду лічі у фініші; Fukuju Next Junmai American Oak, який має аромат злегка обсмаженої солодкої картоплі, насичену фруктовість і конденсовану кислинку. Нові доповнення: Fukuju Next Junmai Ginjo Barrel Aged Blended Sake (суміш Junmai Ginjo, Junmai Ginjo, витриманого у французькому дубі, та Junmai Ginjo, витриманого в американському дубі), сухе з ароматом чорного глею та горіхів, одночасно складне та елегантне; Fukuju Next Junmai Barrel Aged Blended Sake (суміш Junmai, Junmai, витриманого у французькому дубі,

Вибір типу бочки, рівня підсмаженості та визначення періоду витримки може бути природним кроком у таких категоріях, як вино та віскі, але це майже безпрецедентний підхід у галузі саке. Fukuju Brewery визначила, як ці кроки визначають якість саке, і накопичене ноу-хау призведе до розробки нових продуктів із ще більшою оригінальністю в майбутньому. Також розглядається прийняття на озброєння стволів Mizunara.

Fukuju — це пивоварня з понад 270-річною історією, заснована в 1751 році в районі Нада, Кобе, найвідомішому районі пивоваріння саке в Японії. Бренд Fukuju відомий як в Японії, так і за кордоном, особливо як саке, яке подається на офіційних заходах з вручення Нобелівської премії. За останні роки пивоварня Fukuju отримала визнання в індустрії саке за свою стійкість. Стале виробництво саке компанії базується на прагненні як до екологічної цінності (зменшення впливу на навколишнє середовище), так і до економічної цінності (збільшення продажів і зниження витрат). У гонитві за екологічною цінністю минулого року компанія стала першою у світі, яка досягла вуглецевої нейтральності як у Scope 1 (прямі викиди парникових газів самим підприємством), так і у Scope 2 (непрямі викиди від використання електроенергії, тепла та пара, що постачається іншими компаніями).

Вся електроенергія, яка використовується на пивоварні Fukuju, виробляється зі 100% відновлюваної енергії, а Fukuju Next витримується в природних умовах на складі без штучного контролю температури. Усі бочки з французького дуба виготовляються з дуба, сертифікованого PEFC, а бочки з американського дуба в основному виготовляються з дуба, сертифікованого FSC.

Випущений в обмеженій кількості, Fukuju Next вже привернув увагу провідних японських харчових мереж, і є плани щодо розширення на закордонних ринках, таких як Сінгапур і США.

Експорт саке стрімко зростає: після перевищення 10 мільярдів ієн у 2013 році, за прогнозами, він перевищить 40 мільярдів ієн у 2021 році, менш ніж через десять років. CAGR за останні 10 років становив 18%, що робить його однією з категорій алкогольної промисловості, яка розвивається найшвидше. За регіонами на Азію, Океанію та Північну Америку припадає близько 90% експортного ринку саке, і очікується, що європейський ринок значно розшириться в майбутньому.

Експорт Fukuju у 2022 фінансовому році зріс на 150% порівняно з рівнем попереднього року. 
Компанія також візьме участь у виставці ProWein Dusseldorf у березні 2023 року в рамках стенда, організованого Асоціацією виробників саке та шочу, щоб ще більше збільшити свою присутність у Європі.

Зацікавлені імпортери та дистриб’ютори можуть відвідати стенд, який можна знайти в залі 14, стенд 30, а щоб організувати дегустації на ProWein Dusseldorf, зв’яжіться з Cinzia Mesolella за адресою: mesolella@shushinkan.co.jp

Всего новостей: 4

вина и регионы
Немного о винодельческих регионах и винах
подробнее
о сомелье
Требовать от физика знать наизусть Есенина, всё равно что от гуманитария знать число π хотя бы до третьего знака.
подробнее
о вине, и не только...
Вино стало популярным, о нём пишут блогеры и снимают фильмы. Сомелье – главные популяризаторы вина, о них то же пишут блогеры и снимают фильмы. Напитки, рестораны – о них…
подробнее
КРАЩІ СОМЕЛЬЄ УКРАЇНИ, ВИПУСКНИКИ ШКОЛИ ВИН.
НОВОСТИ

ПАРТНЕРЫ