13.06.2023

Перша жінка на чолі Союзу сомельє Німеччини

На загальних зборах у Бланкенхайні (земля Веймар) члени Союзу сомельє Німеччини обрали новим президентом Yvonne Heistermann 92 голосами з 96. Вона перша жінка, яка очолила асоціацію. Її попередник Пер Холм пішов у відставку в листопаді 2022 року через звинувачення в "неналежній поведінці" стосовно жінок.

Івонн Гейстерманн (Yvonne Heistermann) — самозайнятий сомельє з Карлсруе. Вона є лектором у Німецькій школі вина та сомельє, у німецьких та швейцарських школах готельного менеджменту та спеціалістом з вин Швейцарії, Франції, Іспанії та Німеччини. Після свого обрання вона сказала: «У нашій асоціації важливо будувати ще міцніші мости між поколіннями, щоб ми могли отримати більше користі один від одного. Крім того, стає все більше точок дотику між торгівлею та готельною індустрією. , які ми можемо використовувати взаємно». Christian Frens, Philipp Künemund and Shahzad Talukder були обрані віце-президентами. Michael  залишається скарбником асоціації. Niki Restel,  Stenzel,  Almert and Thomas Sommer утворюють нову консультативну раду Союзу сомельє.

За інформацією від https://magazine.wein.plus/ 
Всего новостей: 3

вина и регионы
Немного о винодельческих регионах и винах
подробнее
о сомелье
Требовать от физика знать наизусть Есенина, всё равно что от гуманитария знать число π хотя бы до третьего знака.
подробнее
о вине, и не только...
Вино стало популярным, о нём пишут блогеры и снимают фильмы. Сомелье – главные популяризаторы вина, о них то же пишут блогеры и снимают фильмы. Напитки, рестораны – о них…
подробнее
КРАЩІ СОМЕЛЬЄ УКРАЇНИ, ВИПУСКНИКИ ШКОЛИ ВИН.
НОВОСТИ

ПАРТНЕРЫ